top of page
  • Yazarın fotoğrafıBusinka

Yay Burcundaki Ay Tutulması ve Haftalık Burç Yorumları


Haftalık burç yorumlarınızı aşağıya inerek okuyabilirsiniz.


Koç Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar ikili ilişkileriniz gündemde olacak. Sonrasında alacak verecek ve ortak kazanımlarınıza odaklanacaksınız. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren, eğitim, uzak akrabalar, internet üzerinden iletişim konuları hayatınızda ön plana çıkacak. Cuma günü olacak olan ay tutulması sizi uluslarası iletişim yabancılarla bağlantılar ve hukuksal konular alanında etkileyecek iletişim alanında yaşayacağınız sıkıntılar sağlığınızı etkileyebilir, bilinçaltınızda öfke barındırabilir ya da izole olmak durumunda kalabilirsiniz. Cumartesi akşamı itibariyle iş, kariyer ve mesleki alanınıza odaklanacaksınız. Planlı hareket etmelisiniz.


Boğa Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar gündelik rutinlerin etkisinde olacaksınız, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sonrasında ikili ilişkilerinizde hareketlenme meydana gelebilir. Eşinize veya varsa ortaklarınıza odaklanabilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren ortak kazanımlarınıza, borç ve kredi ödemelerinize, borsa gibi risk içeren alanlara yönelebilirsiniz. Cuma günü olacak olan ay tutulması kredi borç ödemeler ve harcamalar alanında etkileyecek bu alandaki gerilimler sosyal çevrenize ve işinizden elde ettiğiniz kazanımlarınıza yansıyabilir. Cumartesi akşamı itibariyle uzak yolculuklara yönelik planlamalar yapabilir, yabancı kültürlerle ilgilenebilir ve ilahi konulara yönelebilirisiz.


İkizler Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar aşk,romantizm ve hobiler varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sonrasında gündelik hayatın rutini içinde olacaksınız, iş başvurusu yapabilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren evlilik,ikili ilişkiler ortaklaşa yapılan iş konuları ön plana çıkacak görünüyor. Cuma günü olacak olan tutulma sizi ikili ilişkiler alanında etkileyecek, evli iseniz kendi karalarınız be partnere bağlı şartlarınızdan dolayı kariyer ve meslek alanında sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi akşamı itibariyle parasal konulara yönelebilir, alacak vereceklerinizi organize edebilirsiniz.


Yengeç Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar evinizde vakit geçirebilir ve ailenize vakit ayırabilirsiniz. Sonrasında aşk, hobiler, yaratıcılık ve beceri gerektiren alanlara yönelebilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren gündelik rutinlerinizi yerine getirebilir işlerinize,varsa çalışanlarınıza odaklanabilirsiniz. Cuma günü olacak olan tutulma sizi çalışma hayatınızda, iş başvurularında, evcil hayvanlarınızla veya gündelik koşturmalarla ilgili alandan etkileyecek bu alandaki hareketlilik uzak seyahatler, uzak akrabalar, eğitim vb gibi konularda zorlanmanıza neden olabilir. Cumartesi akşamı itibariyle ikili ilişkileriniz ön plana çıkacak, varsa sevgilinize veya eşinize vakit ayırabilirsiniz.


Aslan Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar iletişim odağınız olacak,kısa yolculuklar yapabilir yakın çevrenizle iletişimde olabilirsiniz.Sonrasında evde olmak veya aile ile vakit geçirmek için güzel bir zaman. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren romantizm, aşk, cinsellik,hobiler, sanatsal beceriler alanınız aktifleşecek. Cuma günü olacak olan tutulma sizi özel hayatınızdan, aşk, romantizm ve zevkler varsa çocuklar alanınızdan etkileyecek. Özel hayat ve sosyal çevre arasında kalmak maddi çıkışlara ve harcamalara neden olabilir. Cumartesi akşamı itibariyle gündelik rutinlerinizle ilgileneceksiniz, çalışanlarınızla ilgili veya çalışma hayatınızla ilgili gelişmeler olabilir.


Başak Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar sahip olduğunuz maddi kaynaklarla veya parsal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Sonrasında yakın çevrenizle vakit geçirebilir, iletişim ağlarında olabilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren ailesel konular, ebeveynler, ev, yerleşim alanları ile ilgili konular odağınız olacak. Cuma günü olacak olan tutulma sizi ev, aile, yerleşim ve ebeveynler alanından etkileyecek. Ev iş arasında yaşayacağınız zorluk ve gerilimler ikili ilişkilerinizde veya evliliğimizde patlak verebilir. Cumartesi akşamı itibariyle özel hayatınıza vakit ayıracaksınız, aşk, hobi, çocuklar, romantizm ve eğlence gibi alanlara odaklanacaksınız.


Terazi Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar kendi motivasyonunuza yönelik hareket edebilir, kendi ilgi alanlarınıza yönelebilirsiniz. Sonrasında maddi konularda hesap kitap yapmak gerekebilir. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren yakın çevrenizle olan bağlarınız, kısa yolculuklar, eğitim vb konular gündemde olacak. Cuma günü olacak olan tutulma sizi yakın akrabalar, komşular, iletişim ve eğitim alanlarında etkileyecek, kısa seyahatlerde bazı gerilim ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Yakın-uzak akrabalar, yakın uzak yolculuklar veya iletişim alanında yaşayacağınız gerilimler çalışma hayatınızı, çalışanlarınızı veya sağlığınız etkileyebilir. Cumartesi günü itibariyle ev yerleşim ve ailevi konulara vakit ayırabilirsiniz.


Akrep Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar içe çekilmek isteyebilir, meditasyon ve benzeri konulara yoğunlaşabilir. Sonrasında ilgiyi kendinize ve kendi motivasyonlarınıza vereceksiniz. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren maddi konular öncelik kazanacak. Kendi değerlerinize odaklanacaksınız. Cuma günü olacak olan tutulma sizi parasal konularda etkileyecek maddi kaynaklarınız ve kredi borçlar alanında yaşanabilecek gerilimler özel hayatınıza, varsa çocuklarınıza, hobi alanlarınıza ya da aşk hayatınıza yansıyabilir. Cumartesi günü itibariyle kısa seyahatler yapabilir yakın evrenizdeki kişilere odaklanabilirsiniz veya kurslara yönelebilirsiniz.


Yay Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar sosyal çevreniz ve arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Sonrasında ise kendi içinize yönelmek isteyebilirsiniz, meditasyon yapabilir ilahi konulara odaklanabilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren kendi sevdiğiniz ve motive hissettiğiniz alanlara odaklanacaksınız. Cuma günü olacak olan tutulma sizi kişisel olarak etkileyecek, gergin ya da bir an önce harekete geçme ihtiyacı duyabilirsiniz. Siz ortaklarınız veya partneriniz arasıda oluşabilecek sorunlar aile ev yerleşim konularında polemikler yaşamanıza neden olabilir. Cumartesi günü itibariyle maddi konulara yönelebilir, hesap kitap yapabilirsiniz.


Oğlak Burcu

Salı gününün ikinci yarısına kadar kariyer ve meslek alanınıza odaklanacaksınız. Sonrasında sosyal çevrenizde vakit geçirebilir, grup aktivitelerine katılabilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren iç dünyanıza çekilmek veya yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Cuma günü olacak olan tutulma sizi iç dünyanızdan fazlasıyla etkileyecek, sağlığınıza dikkat etmelisiniz, kapalı kalmak gerilmenize neden olabilir. İç dünyanıza çekilmek isteyişiniz ve bir yandan gündelik çalışma hayatınızın gerilimi yakın çevrenizde gerginliklere neden olabilir yapacağınız kısa yolculuklarda sorun çıkabilir. Cumartesi günü itibariyle kendinizle ilgilenebilir sizi motive edecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.


Kova Burcu


Salı gününün ikinci yarısına kadar yurtdışı bağlantılı işler/iletişim kurabilir, eğitim konularıyla ilgilenebilir veya uzak yolculuklar yapabilirsiniz. Sonrasında mesleki konulara yönelebilir ve kariyerinize odaklanabilirisiniz. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren sosyal çevrenize odaklanacaksınız, arkadaşlarınız vakit geçirebilir, guruplar içinde yer alabilirsiniz. Cuma günü olacak olan tutulma sizi sosyal çevre, arkadaşlar, dahil olduğunuz gruplar ve iş kazanımlarınız alanından etkileyecek bu alandaki yoğunluktan dolayı bireysel, aşk hayatınız var ise çocuklarınız arasında kalabilirsiniz bu durum maddi olarak etkilenmenize ve para çıkışlarına neden olabilir. Cumartesi günü itibariyle iç dünyanıza çekilip izole olmak isteyebilirsiniz.


Balık Burcu

Salı gününün ikinci yarısına kadar ortak kazanımlarınıza odaklanabilir, varsa kredileriniz ve borçlarınızla iligili konulara yönelebilirsiniz. Sonasında uzak akrabalarla iletişim kurabilir, uzak yolculuklar yapabilir veya eğitim, dini, felsefi konularla ilgilenebilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren hedeflerinize ve kariyerinize yönelebilirsiniz. Cuma günü olacak olan tutulma meslek ve kariyer alanından etkilenmenize neden olacak girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ile aileniz arasında veya ev yerleşim alanlarında yaşayabileceğiniz gerilimler sizi bireysel olarak etkileyebilir. Kazaralara ve yaralanmalara açık olabilirsiniz sakin ve sabırlı davranmakta fayda var. Cumartesi günü itibariyle sosyal çevrenize vakit ayırabilir arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.
26 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page