top of page
  • Yazarın fotoğrafıBusinka

Businka Fal - Online Fal Seçeneklerimiz

Fallarımız Hakkında:

Geçmişten günümüze gelen birçok fal çeşidi vardır.

Peki ya Businka Fal' ın size sunduğu fal hizmetleri nelerdir?


Businka fal 5 ayrı başlıkta çeşitli dolu dolu fal hizmetleri sunmaktadır. Her hayat alanına uygun tatmin olacağınız detaylı fal içeriklerimiz mevcuttur.

Fallarda soru sınırı yoktur. Fallarımız online yazışma şeklinde ve sürelidir. Sesli bakım yoktur.


Başlıklarımız

Klasik fallar, orta detaylı fallar, detaylı fallar, kombin fallar ve vip fallardır.


Klasik fallar:

Kahve falı, genel tarot falı, katina aşk falı ve kahve artı üç kart tarot falı içerikleri vardır.

Bu fallarda güncel ve yakın zamanlı yorumlar alırsınız, businka hisleri ve sembollerin yardımıyla gördüklerini yorumlar.

Kahve falı hariç hiçbir falda sizin bir şey göndermenize gerek yoktur.


Orta detaylı fallar:

Su falı ve kum falıdır güncel ve orta zamanlı yorumlar yaptıran sevilerek baktırılan özel fallardır. Businka gerekli ekipmanıyla ve özel yetenekleri ile bakar. Su falına özel hazırladığı su ile, kum falına özel hazırladığı kum ile bakar ve hisleriyle yorumlar. Her hayat alanından sorular sorabilirsiniz soru sınırı yoktur.


Detaylı fallar:

Ateş, ayna ve taş falıdır. Bu fallar üç ana büyük fallardır. En başarılısı taş, sonra ayna sonra da ateştir. Adı üstünde üç ana başarılı fal olan bu detaylı fallarda her şeyi görmek ve yorumlamak mümkündür. Her hayat alanından sorular sorabilirsiniz soru sınırı yoktur. Businka gerekli ekipmanıyla ve özel yetenekleri ile bakar. Ateş falına özel hazırladığı ateş ile, ayna falına özel hazırladığı aynası ile, taş falına özel hazırladığı enerji yüklü mistik taşları ile bakar ve hisleri ile derin yorumlar yapar. Yorumlar uzun dönemleri içine alır ve çok detaylıdır.


Kombin fallar:

Ateş + ayna, Ateş + taş ve Ayna + taş fallarıdır. 3 ana falın ikili birleşimlerinden oluşur ve çok güçlü fallardır ki ana fallar kendi başlarına zaten çok güçlüdür birleşimleri ile çok daha detaylı derin yorumlar alırsınız. Tüm zamanlı detaylar için ve istediğiniz her olay, her kişi hakkında bilgi almak için mükemmellerdir. Businka hisleri ve kendi ekipmanları ile yorum yapar, doğuştan gelen ruhsal yetenekleri Allah vergisidir.


Vip fallar:

Mistik üçlü, mistik beşli ve süper mistik fallarından oluşmaktadır.

Mistik üçlü; ayna+ateş+taş üçlüsüdür. Üç ana detaylı falın toplamıdır ve bu falın üstüne başka bir fal yoktur, üstüne daha fazlası mistik beşli ve süper mistiktir. Mistik serisinin ilk falı mistik üçlüdür.

Mistik beşli; ayna+ateş+taş+kum+su fallarının hepsinden oluşur ve bu falda enerjiler oldukça yoğundur hiçbir sorunuzun cevabının kaçma ihtimali yoktur. Alabileceğiniz en değerli en başarılı önemli falların başındadır.

Süper mistik; ayna+ateş+taş+su+kum+pirinç ve buğday taneleriyle bakılır. Businka faldaki son nokta faldır bunun daha da üstüne bir fal yoktur. Biz daha iyisini yapana kadar en güçlü fal budur. 7 enerjinin birleşimiyle Businka' nın doğal yetenekleriyle yorumlanır. Her konu, her kişi hakkında geçmişe geleceğe yönelik tam zamanlı olarak sorular sorabilirsiniz.


Enler sıralaması olarak süper mistik, mistik beşli ve sonrada mistik üçlü gelir


En çok tercih edilen fallarımız:

Mistik beşli, mistik üçlü, ayna+taş falı, taş falı, ayna falıdır. Bunun yanında keyfi olarak sıklıkla en çok baktırılan fallarımız başta kahve falı ve takiben katina aşk falıdır.


Not:

Randevunuzu aldıktan sonra Businka sizden seans öncesi gerekli bilgileri isteyecektir bunlar sormak istedikleriniz adınız vb bilgilerdir. Falınıza bakılması için vereceğiniz bilgiler kaliteli hizmet almanız adına mutlaka gereklidir.


Randevunuz aynı gün içinde ödeme ardından hızlıca verilir. Sadece Businka yorumlama yapmaktadır.


Businka' yla Kahve Falı

Whatsapp yazışma hattımız: 05072840026 (çağrı hattı değildir, yazınız.)


Businka Fal Kuralları hakkında bilgi almak için: https://www.businkaylakahvefali.com/kurallarSon Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page