top of page

Online Falcı Whatsapp FalMerhabalar sevgili dostlarım. Sadece Türkiye'ye değil tüm dünyaya fal hizmeti vermekteyim. Dünyanın neresinde olursanız olun Businka size whatsapp uygulamanız kadar yakın.

Whatsaaptan gerçekleşen online seanslar ile dahil olabileceğiniz ve sorular sorabileceğiniz çeşitli ve detaylı fallarımız mevcut.


Kahve falı tarot falı su falı kum falı ateş falı ayna falı ve taş falı bakmaktayız. Yıldızname hizmeti de vermekteyiz. Tüm bu hizmetler Businka tarafından verilmektedir. Tek yorumcumuz Businkadır.


2014 den beri instagramda aktif olarak hizmet vermekteyiz. Geçmiş paylaşımlarımıza inerek tarihleri ve whatsapp görüşmelerimizdeki müşteri memnuniyetlerimizi inceleyebilirsiniz. Her bir görüşme birbirinden farklı danışanlara aittir ispatıyla, dikkatlice kontrol eder bakarsanız güvenilirlğimiz ortada ve açıktır. Hem güvenilir hem en eskilerden hemde yol arkadaşı niteliğinde bir fal randevusuna hazır mısınız?


O halde instagramdan bize ulaşıyorsanız Dm den yazmanız yeterlidir. Whatsapp numaranızı bırakıp isminizi yazın hemen fiyat listemizi detaylarıyla iletelim ve randevunuzu oluşturalım.

Harika bir gün geçirmeniz dileklerimle.


🔮🔮🔮🔮🔮🔮

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page