top of page
  • Yazarın fotoğrafıBusinka

Kahve Falı

Kahve falı?

Online olarak Businka tarafından verilen bu hizmette içtiğiniz kahvenin 3 fincan 1 de tabak fotoğrafını gönderiyorsunuz.

Falınızda çıkan semboller yorumlanıyor, güncel zamanlı olarak falınıza yansıyan her şeye değiniliyor. Kahvenize her zaman her merak ettiğiniz yansıyacak diye bir garanti yoktur, kahve falı sürpriz bir faldır sizin için o anki en önemli güncel konuları o anki duygu durumlarınızı ve yakın gelişmeleri yansıtır. Çok daha detaylı sorularınız için detaylı başlıklardan tercih edebilirsiniz.

Her falımız kendine özgü güzellikler, eğlence ve önemli bilgiler içerir. Gönül rahatlığıyla her falımızı tercih edebilirsiniz.

Eğlenmek ve merak arzumuzu tatmin etmek için kahve falı her zaman ilk sırada.


En çok tercih edilen fallarımız:

Mistik beşli, mistik üçlü, ayna+taş falı, taş falı, ayna falıdır. Bunun yanında keyfi olarak sıklıkla en çok baktırılan fallarımız başta kahve falı ve takiben katina aşk falıdır.


Not:

Randevunuzu aldıktan sonra Businka sizden seans öncesi gerekli bilgileri isteyecektir bunlar sormak istedikleriniz adınız vb bilgilerdir. Falınıza bakılması için vereceğiniz bilgiler kaliteli hizmet almanız adına mutlaka gereklidir.


Randevunuz aynı gün içinde ödeme ardından hızlıca verilir. Sadece Businka yorumlama yapmaktadır.


Businka' yla Kahve Falı

Whatsapp yazışma hattımız: 05072840026 (çağrı hattı değildir, yazınız.)


Businka Fal Kuralları hakkında bilgi almak için: https://www.businkaylakahvefali.com/kurallar


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page