top of page

Fal çeşitleri Fal Türleri

İnternetten fal baktırmak mümkün! Hemde güvenilir şekilde online olarak her sorunuzu sorabileceğiniz falınıza dahil olabileceğiniz seanslar. Gerçek falcı Businka 2014 den beri sizlerle.

Hizmetlerimiz


Klasik fallar

Kahve falı, tarot falı, aşk tarotu falı, katina falı.


Detaylı fallar

Su falı, kum falı.


En detaylı fallar

Ateş falı, ayna falı, taş falı.
ilk sıradan başlayan en detaylıdır. Aşağıdaki sıralama en detaylıdan klasiğe doğru inmektedir.


Taş falı

Ayna falı

Ateş falı

Kum falı

Su falı

Katina falı

Aşk tarotu

Kahve falı


Özel birleşimler ile çok daha güçlü yorumlar yapmak mümkündür. Bazı müşterilerimizin talepleri ve isteklerini göz önüne alarak güçlü falları birleştirdik ve ortaya inanılmaz yorumlar çıktı.


Ayna+ateş falı

Ayna+taş falı

Ayna+ateş+taş falı


Özellikle ayna ateş ve taş üçlüsünün birleşiminden doğan enerji yoğunluğu ile yapılan yorumlar merak ettiğiniz her şeyi derinlemesine yorumluyor. Kişilerin zihnini aklını ruh halini ve bilinçalatını okuyabiliyor. Bu 3 en detaylı falın tek bir vucut olmasıdır. Büyük bir güç birleşimi.


Tüm fallarımız kendi içinde özel ve detaylıdır. Hangi falı seçerseniz seçin seansınız daha önce hiç deneyimlemediğiniz kadar güzel ve keyifli geçecektir. Klasik fallarımızda yeterince tatmin edici ve yoğun yorumlar içermektedir. Detaylı fallar başlı başına esşizdir.


Her şeyden önce bilmelisiniz ki falı bakan Businka onun farkı yeterlidir.


Dünyanın her ülkesine hizmet vermekteyiz. Uluslarası ödeme sistemi olan western union ve payoneer ile yurt dışı ödemelerinizi yapabilirsiniz.


Fal seansları whatsaaptan online yazışma şeklinde gerçekleşir. Falınıza dahil olabilir ve sorular sorabilirsiniz. Her sorunuza cevap alacaksınız.


Randevunuz aynı gün içinde verilir.

154 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page