top of page
  • Yazarın fotoğrafıBusinka

Astroloji Danışmanlığı

Astroloji Nedir?

Astroloji gökyüzünün dünyası üzerinde var olan her canlıyı ve doğaya olan etkilerini yoruma sanatıdır. Kimi inanmak istemese de bu inkar edilince yok olunan bir etki değildir. İnansanız da inanmasanız da gökyüzü üzerinizde ister istemez etkilidir ve kaderin bir parçasıdır!

Astroloji farkındalıktır, hayatınızda her zaman bir adım önde olmak istiyorsanız astroloji danışmanlığı almayı geciktirmemelisiniz.


Doğum haritası danışmanlığı

Kendi potansiyellerinizi a dan z ye görmenizi sağlar. Her hayat alanında ne olduğunuzu, blokajlarınızı, çıkış yollarınızın ne olduğunu öğrenmenizi sağlar. Burada öngörü yoktur, doğum haritası yani kök harita sizin kendinizi anlatır; ben, benim param, benim ailem, benim işim, eşim, çocuklarım, bunlarla hayatım nasıl olacak, nasıl bir eşim olacak, olursa ne gibi kolaylıklar olacak, hangi işi yapmalıyım, yatkın olduğum yeteneklerim nelerdir, yurt dışında yaşama potansiyelim var mı vb gibi içinde öngörü olmayan, kendinizi tanımanıza fayda sağlayacak bir danışmanlıktır. Birçoğumuz kendimizi iyi tanıdığımızı zannediyoruz bazen yanılıyoruz, astroloji danışmanlığı bizim derinlerimize inmektedir ve bu yolla karanlığımıza büyük bir ışık yakacaktır.


1 Yıllık Öngörü Danışmanlığı

İçinde bulunduğunuz bir yılın birden fazla öngörü tekniğiyle yorumlanmasıdır. En ufak bir detayın bile gözden kaçmasına fırsat vermemek için birden fazla öngörü tekniği kullanıyoruz. Keyifle okuyacağınız size özel hazırlanmış öngörü haritanızı almak için yıl başı olmasına gerek yok, yılın istediğiniz her anı bir yıllık öngörü danışmanlığı alabilirsiniz.

Bir yıl boyunca nelerle karşılaşacaksınız ve merak ettiğiniz her şey bu öngörü yorumunda ay ve özel tarihlerle sizin için hazırlanmaktadır.


1 Aylık Öngörü Danışmanlığı

İçinde bulunduğunuz bir aylık dönemi birden fazla öngörü tekniğiyle yorumlanmasıdır. En ufak bir detayın bile gözden kaçmasına fırsat vermemek için birden fazla öngörü tekniği kullanıyoruz.

Bir ay boyunca nelerle karşılaşacaksınız ve merak ettiğiniz her şey bu öngörü yorumunda ay boyunca önemli günler tespit edilir ve yorumlanır.


Seçimsel Astroloji Danışmanlığı - Doğru Zamanı Seçmek

Önemli bir girişiminiz için size uygun en doğru zamanın belirlenmesidir. Önemli tarihler ve zaman aralıkları verilir. Tüm detaylarıyla açıklanarak size sunulur.


İlişki Analizi - İlişki Danışmanlığı

Bu danışmanlıkta ilişkilerinize yoğunlaşılır. Sizin ve merak ettiğiniz kişinin doğum haritası üzerinden yorumlama yapılır. Sinastri ve kompozit tekniği kullanılır. Ay düğümü bağlantılarından karmik bağlarınız da incelenir. Gerçekçi madde boyutunda yorumlar yapılır, maksimum 1 sene baz alınarak aranızda yaşanacak önemli olayların potansiyel tarihleri verilir.

Çalışma süresi 45 iş günüdür. Ödeme gelmeden çalışmanıza başlanmaz.


Rektifikasyon - Doğum Saati Belirleme - Harita Düzeltme

Doğduğunuz zamanı bilmiyor veya şüpheliyseniz üzülmeyin, yaşadıklarınızdan yola çıkarak doğum anınızı tespit edebiliyoruz, tabi ki bunları profesyonel astroloji teknikleriyle yapıyoruz.

İşlem için doğum anınıza dair belirli bir zaman aralağı vermeniz gerekmektedir. Örneğin; akşam ezanından önce/ sonra, ramazan ayı vb gibi...


2023 Astroloji Danışmanlık Fiyatları

Doğum Haritası Yorumu: 9500 ₺

1 Yıllık Astrolojik Öngörü Yorumu: 9500 ₺

1 Aylık Astrolojik Öngörü Yorumu: 9500 ₺

İlişki Analizi 2 kişi: 17000 ₺

Rektifikasyon (doğum saati belirleme): 5000 ₺

Seçimsel Astroloji: 9500 ₺Randevu oluşturmak

Çalışmaların teslim süresi ödeme ardından başlayarak 30 iş günüdür. Ödeme gelmeden çalışmanıza başlanmaz.

Her bir detay çok dikkatlice sizin bircik haritanız üzerinden büyük emekler verilerek yorumlanır. Bu hizmet fazlasıyla vakit almaktadır. Teslim süremiz profesyonel bir astrolog olarak meslektaşlarımıza göre kısadır.


Önemli

İndirim yoktur.

Çalışmasına başlanmış hiçbir hizmetin geri iadesi yoktur, bizden giden zamanı ve emeği geri ödemeyemeceğiniz için, ödemesini yapmış her danışan bu hizmeti almayı kabul etmiş ve iade alamayacağını kabul etmiş sayılır


Hizmeti kim veriyor?

Çalışmalar Uzman Astroloji eğitmeni ve danışmanı olan Businka tarafından yapılmaktadır. Türkiyenin önemli astroloji okullarından ve uluslararası büyük isim yapmış astroloji okullarında derece ile mezun olmuş, birçok astroloji alanında branşlaşmış. Profesyonel olarak hizmet vermektedir. Kurmuş olduğu astroloji okulunda başarılı astrologlar yetiştirmektedir. Tüm bunlara ek Türkiye' nin en çok tercih edilen Horary Astroloğu' dur.

Dünya üzerinde alabileceğiniz en iyi danışmanlıklardan birini alacağınız etik ve ahlaki değerleri göz önünde bulunduran eğitimli ve doğru bir yerdesiniz.


Nasıl bir hizmet?

Danışmanlıklarınızı elle yazarak özel çalışma hesaplama ve kendi yorumlarımızı yaparak hazırlıyoruz, hiçbir şekilde hazır ve robotik hizmet değildir. Hizmeti veren kişi profesyoneldir, hiçbir program yorumundan ya da yazılı metinlerden destek almadan kendi yorumlama ve hesaplama yapar.


Ekstra branşlarım

İlişki, finans, kariyer, medikal, seçimsel, horary, dünya, çocuk ve yetişkin astroloji alanlarında branşlara sahiptir.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page