top of page
  • Yazarın fotoğrafıBusinka

Akrep burcunda yeni aya hazırmısınız ?

Akrep burcunun 4 derecesinde gerçekleşecek olan yeni ay yeni başlangıçlara gebe, yaratıcı yönümüz açığa çıkacak.Gizemli konulara ilgi duyabilir metafizik ve ökült konulara ilgi duyup bu alanlara yönelebilip araştırma içinde olabiliriz.Yeni ayın burçlar üzerindeki etkileri;

Koç burcu ve yükselen koçlar, finansal konularda kredi ve ödemelerle ilgili konularda, mistik ökült konularda araştırmalar ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Boğa burcu ve yükselen boğalar, yeni insanlarla tanışabilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz fırsatlar devrede.

İkizler burcu ve yükselen ikizler, çalışma hayatınızı gözden geçirmek ve yeni başlangıçlar yapmak mümkün aynı zamanda sağlık konularında dikkatli olmanızda fayda var, kendinizi gündelik hayatın içinde bulacaksınız.

Yengeç burcu ve yükselen yengeçler, aşk romantizm ve sanatsal konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.Çocuk sahibi olmak isteyen yengeçler için güzel bir zaman.

Aslan burcu ve yükselen aslanlar, ailevi konular ön planda olacak evinizle ilgili yenilikler yapabilir, ebeveynlerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Başak burcu ve yükselen başak, seyahat, geziler ve yeni iletişimler kurmak için güzel bir zaman almak istediğiniz bir eğitim var ise bu dönemde başlayabilirsiniz.

Terazi burcu ve yükselen terazi, parasal alanda yeni başlangıç ve fırsatlar sizi bekliyor olacak yalnızca hesapta olmayan harcamalardan kaçınmalısınız.Sizden çıkan bir para size geri gelebilir.

Akrep burcu ve yükselen akrepler, kendiniz için yeni başlangıçlar yapacak ve ön planda olacaksınız bu dönemde ışığınızı göstermek için güzel bir dönem, insanların tutarsız davranışlarını aldırmayın.

Yay burcu ve yükselen yaylar, geri planda durmak isteyeceksiniz bilinç altı ve farkındalık alanında içe çekilerek derin bir araştırma ve düşünce sonucunda bu alanda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.Uzak yolculuklar söz konusu olabilir.

Oğlak burcu ve yükselen oğlaklar, sosyal çevrenizde ve arkadaş çevrenizde kendinizi gösterecek bu alanda vakit geçirmek isteyeceksiniz.Topluluklar arasında yer almak için iyi bir zaman fakat özel hayatınızdaki kişi sorun çıkarabilir aman dikkat.

Kova burcu ve yükselen kovalar, meslek ve kariyer alanınızda yeni başlangıçlar yapabilir uzun zamandır düşündüğünüz bir işi devreye sokabilir ve toplumsal alanda kendinizi rahatlıkla gösterebilirsiniz popülerliğiniz artacaktır.

Balık burcu ve yükselen balıklar, yurt dışı ve yabancılarla yapabileceğiniz işlerde, eğitim ve seyahat alanında yeni başlangıçlar yapmak için iyi bir zaman, uzak akrabalarınızla ya da yurt dışında yaşayan yakınlarınızla görüşebilirsiniz.

Sevgilerimle, Businka12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page